Loe Rørprodukter Nord AS – TRONDHEIM

Besøksadresse

Leirfossveien 71
7038 Trondheim

GPS-posisjon:
N 63° 23.23
E 10° 23.29

Postadresse

Telefon

Tlf.: 73 95 77 30

Åpningstider

Åpent alle hverdager kl. 07.00 – 15.30

Ansatte

Ole Henrik Svenning

Ole Henrik Svenning
Daglig leder

995 61 513
ole.henrik.svenning@loe.no

Johan Granøien

Johan Granøien
Kvalitetssikring // Kontrollør

952 03 423
johan.granoien@loe.no

Morten Landro

Morten Landro
Salgsleder

907 02 132
morten.landro@loe.no

Øystein Frantzen

Øystein Frantzen
Markedsleder

948 52366
oystein.frantzen@loe.no

Kate Nisja

Kate Nisja
Backoffice // Ordremottak - Fakturering - Lønn

911 89 900
kate.nisja@loe.no

Christer Aarset

Christer Aarset
Backoffice // Transport - Koordinering

902 65 680
christer.aarset@loe.no

Daniel Mathias Einseth

Daniel Mathias Einseth
Backoffice // Teknisk tegning - Prosjekt

476 82 106
daniel.mathias.einseth@loe.no

Lasse Rathe

Lasse Rathe
Backoffice // Kalkulasjon - Prosjekt

475 11 690
lasse.rathe@loe.no

Sindre Øyaas Wuttudal

Sindre Øyaas Wuttudal
Produksjonsansvarlig


sindre.oyaas.wuttudal@loe.no